ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΙΩΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΕ ΑΕΙ-ΤΕΙ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ


 
Εικόνα tadmin
Εκτυπώσιμη μορφήΕκτυπώσιμη μορφή

Γενική πτώση στις βάσεις εισαγωγής στις σχολές με μεγάλη ζήτηση (ιατρικές και νομικές) καταγράφεται φέτος, ενώ ανοδικά κινήθηκαν βάσεις στις στρατιωτικές σχολές, καθώς και στις σχολές τουριστικών επαγγελμάτων.

Πτώση καταγράφηκε σε 338 τμήματα, ενώ είναι χαρακτηριστικό ότι η Ιατρική Σχολή Αθηνών έπεσε για πρώτη φορά κάτω από τα 19.000 μόρια.

Ο συνολικός αριθμός των υποψηφίων φέτος ανήλθε σε 104.988 (από 116.173 πέρυσι).

Στα πανεπιστήμια, στις Ανώτατες Εκκλησιαστικές Ακαδημίες, στα ΤΕΙ, στις Στρατιωτικές και Αστυνομικές Σχολές και στις Ακαδημίες της Πυροσβεστικής και του Εμπορικού Ναυτικού εισήχθησαν συνολικά 71.761 απόφοιτοι του Λυκείου (80.615 πέρυσι).

Οι κενές θέσεις είναι 836 (1.150 πέρυσι).

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
12045128 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11043984 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045136 ΤΖΙΑΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051646 ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13114765 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΑΤΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13114740 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
13114731 ΔΕΛΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13114732 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
13114801 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
12120899 ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
13114805 ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
13114735 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114737 ΜΑΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
13114773 ΝΤΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΕΤΗ   ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13114754 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
11119880 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13114794 ΤΖΕΡΤΖΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13114785 ΧΑΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
13114786 ΧΟΥΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΑΝΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
             
 
13900282 ΛΑΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ ΣΜΥ
 
13114857 ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13114843 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114845 ΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
11119966 ΜΠΟΥΚΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΛΤΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ
13114838 ΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12120961 ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
13114866 ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13114867 ΣΟΥΛΤΑΤΗ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12120962 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
13114868 ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
 
13114872 ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13114891 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114894 ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12121005 ΤΡΟΥΒΑ ΧΡΥΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
 
13114911 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΒΑΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
12121013 ΛΙΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13114916 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΗΛΙΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12121025 ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13114919 ΧΑΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΚΟΥΙΤΙΜ ΝΑΝΤΙΡΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13114910 ΧΗΛΑΙ ΕΝΕΡΙΑΝΤΑ ΡΑΟΥΦ ΑΝΙΦΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13114994 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13114951 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΛΓΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13115027 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114952 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13115018 ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13114923 ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13115019 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114953 ΚΑΚΑΒΑ ΜΕΡΟΠΗ   ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13114962 ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13115020 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114927 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13114928 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 
13114963 ΚΟΤΛΙΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13115029 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114954 ΚΟΥΛΑ ΤΖΙΛΝΤΑ ΕΝΓΚΕΛ ΛΟΥΛΙΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13115030 ΚΟΥΣΜΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13115031 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13114955 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114964 ΜΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12121067 ΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13114968 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12120901 ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13115022 ΜΠΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13114969 ΜΠΕΣΙΡΙ ΜΑΡΙΑ ΙΣΜΕΤ ΑΡΙΑΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ& ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13114938 ΜΠΡΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13115023 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13114956 ΝΤΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13115032 ΞΑΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12121057 ΞΗΝΤΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13114985 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
13115033 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13114987 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13115013 ΠΛΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12121059 ΡΟΥΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ) ΣΤΥΑ
12121086 ΣΙΑΜΠΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ ΣΜΥ
13114958 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13114959 ΤΕΓΑ ΟΛΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13114960 ΤΣΕΛΑ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΜΠΑΡΔΥΛ ΑΡΣΙΝΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
12121049 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π ΘΩΜΑΣ ΙΣΜΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13114948 ΤΣΙΟΤΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13115015 ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13114991 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
 
13051661 ΑΓΝΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΝΕΖΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051656 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051662 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051647 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051663 ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051648 ΒΑΣΙΛΟΓΑΜΒΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051664 ΓΑΡΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051666 ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051649 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051667 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051657 ΚΑΨΙΩΧΑ ΒΑΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
12045176 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΩΤΗΡ ΒΑΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΩ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051658 ΛΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051668 ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051669 ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
12045180 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
12045181 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΡΑΜΟΝΑ Τ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051670 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΜΩΝ ΖΗΣΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051671 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051650 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
13051651 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
13051652 ΠΑΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051653 ΠΑΡΑΣΧΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13051672 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
13051659 ΠΛΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051673 ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051654 ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051674 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
12045185 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13051675 ΤΣΑΤΣΙ ΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΗ ΑΦΕΡΝΤΙΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051655 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051676 ΤΣΙΑΦΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051660 ΤΣΙΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
 
13051709 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΒΙΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051710 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051738 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051739 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051740 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΡΙΤΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045229 ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051741 ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051712 ΓΑΛΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051742 ΓΑΛΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΡΙΣ ΙΟΥΛΕΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051743 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045232 ΓΚΑΡΝΑΚΗ ΑΓΛΑΙΑ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051744 ΓΚΑΡΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045265 ΓΚΟΥΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051745 ΓΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
13051746 ΔΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051713 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051747 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051748 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΖΙΛΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051683 ΚΑΓΙΑ ΕΝΕΡΙΝΤΑ ΒΕΑΠ ΦΙΤΟΡΕ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
12045273 ΚΑΛΛΙΩΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΒΑΛΕΝΤΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051684 ΚΑΝΔΥΛΑ ΒΑΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
12045275 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051686 ΚΑΡΑΛΟΥΛΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13051749 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΡΑΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051714 ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051751 ΚΑΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045279 ΚΑΤΣΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051752 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
12068818 ΚΙΟΥΠΕΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051688 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051715 ΚΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051690 ΚΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051754 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051755 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051756 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051716 ΚΩΤΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051757 ΚΩΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13051691 ΚΩΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051692 ΛΑΓΟΥ ΒΑΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051758 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051759 ΛΑΝΤΖΟΣ ΠΑΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045206 ΛΑΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΚΛ ΑΚ ΒΕΛΛΑΣ 
13051760 ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051761 ΛΑΣΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13051693 ΛΙΑΠΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΒΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051717 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051762 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
13051763 ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13051764 ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051718 ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051765 ΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051719 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051720 ΜΟΥΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
13051721 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
12045295 ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051722 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051766 ΜΠΑΤΖΙΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
13051723 ΜΠΑΤΣΟΥΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051767 ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13051724 ΜΠΡΙΑΝΑ ΒΑΙΑ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051768 ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051769 ΜΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051771 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051772 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
13051697 ΝΟΥΚΑ ΜΑΙΡΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051698 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΩΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13051725 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051773 ΝΤΕΜΙΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13051774 ΝΤΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΑΛΕΙΑ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045214 ΝΤΟΤΣΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13051775 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΛΙΑΝΑ ΣΙΜΟΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045302 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
13051776 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051777 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051778 ΠΑΛΑΠΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΘΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051779 ΠΑΛΗΧΩΡΙΤΗΣ ΚΕΜΕΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051780 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051781 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051782 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051783 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051726 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051699 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051727 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051700 ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051701 ΠΑΠΠΑ ΚΑΤΣΙΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051702 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051784 ΠΕΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΛΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051785 ΠΙΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ
12045243 ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
13051728 ΠΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
13051729 ΠΟΥΛΟΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051730 ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΙΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051786 ΣΙΑΚΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051703 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΕΤΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051787 ΣΙΟΥΡΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051788 ΣΙΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051789 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) ΣΜΥΝ
13051731 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΚΟΥΤΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045247 ΣΦΕΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051705 ΤΕΦΑ ΕΛΕΝΗ ΙΛΙΡΙΑΝ ΒΑΡΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051791 ΤΖΙΛΙΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
13051792 ΤΖΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
12045248 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051732 ΤΣΑΚΝΗ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051793 ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑ ΘΗΡΕΣΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051794 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051706 ΤΣΙΑΧΤΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051733 ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051795 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ) ΣΤΥΑ
13051734 ΤΣΙΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΟΦΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
12045250 ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051796 ΦΑΛΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051736 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051797 ΦΑΦΟΥΛΑΣ ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051737 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051798 ΦΛΩΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
13051799 ΦΟΥΡΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051800 ΧΑΒΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051707 ΧΑΛΑΝΟΥΛΗ ΑΓΛΑΙΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΑΥΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051708 ΧΑΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΩΜΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045317 ΧΑΣΙΩΤΗ ΝΑΤΑΣΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045251 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
 
13051838 ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051826 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΓΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051827 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051804 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13051828 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΣ ΒΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051829 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051805 ΑΣΛΛΑΝΙ ΕΛΝΤΑ ΛΕΦΤΕΡ ΝΤΡΙΤΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051839 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13051830 ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
12045353 ΓΙΑΛΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
13051840 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051806 ΓΚΕΚΑ ΑΝΝΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051841 ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051807 ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΚΚΛ ΑΚ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051842 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051809 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΝΑ ΙΑΣΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045338 ΖΕΥΓΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045361 ΘΕΟΧΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051843 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051831 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051832 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051844 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
13051845 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΙΤΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
12045372 ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ
13051812 ΚΟΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051846 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051847 ΚΩΣΤΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12045342 ΛΑΠΠΑ ΜΥΡΤΩ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΙΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051833 ΜΟΥΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051816 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051834 ΜΠΑΜΟΥ ΒΑΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΚΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051818 ΜΠΛΑΝΗ ΕΒΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΟΛΓΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051849 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051835 ΝΤΖΑΜΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051851 ΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051852 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051819 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051820 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051853 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΕΡΑΦΕΝΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051836 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13051855 ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12045334 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ 2. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051821 ΠΙΤΣΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
12045335 ΠΡΕΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΒΙΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051856 ΡΕΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051857 ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
13051858 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΣΤΩΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051859 ΤΗΛΗΓΑΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051860 ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
12045348 ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051837 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051825 ΧΙΛΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΞΙΜ ΣΟΦΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
 
13051864 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051911 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
12045447 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051912 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΡΣΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051913 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13051866 ΒΟΥΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13051914 ΒΟΥΖΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051932 ΒΡΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045404 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045405 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051933 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051868 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051869 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051934 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051870 ΓΙΑΠΑΛΗ ΖΩΗ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051871 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051935 ΓΚΟΡΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051872 ΓΟΡΔΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051937 ΔΕΛΗΒΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051938 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051939 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051873 ΔΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051940 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051915 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051875 ΖΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051916 ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051941 ΖΟΥΜΠΟΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13051876 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051943 ΘΕΟΛΟΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051944 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051917 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051918 ΚΑΖΝΕΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051877 ΚΑΖΝΕΣΗ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051945 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051878 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051880 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051882 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051883 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051949 ΚΟΥΚΟΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051950 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
13051886 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051887 ΚΟΥΜΑΔΙΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051919 ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13051920 ΚΡΑΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051953 ΚΡΟΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045465 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051954 ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051921 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
12045468 ΛΑΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13051955 ΛΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ
13051889 ΛΕΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΗΣΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051956 ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051891 ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051922 ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051957 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΜΕΣΕ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
13051892 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051958 ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
13051893 ΜΠΑΛΝΤΑ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051959 ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13051960 ΜΠΑΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051961 ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051962 ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051923 ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13051895 ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13051965 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΟΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051966 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051896 ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
13051925 ΝΤΡΟΥΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051926 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051968 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13051897 ΠΑΠΠΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051898 ΠΡΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051899 ΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051970 ΡΕΦΕΝΕ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13051971 ΡΟΠΟΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051900 ΡΟΠΟΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051972 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΩΜΑΣ ΤΖΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051927 ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051928 ΣΟΥΦΛΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051974 ΣΟΥΦΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051975 ΣΟΥΦΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13051976 ΣΠΥΡΙΔΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
12045427 ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
12045483 ΣΥΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051901 ΣΩΤΗΡΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051977 ΤΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
13051929 ΤΣΑΛΔΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051930 ΤΣΑΤΣΑΡΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051978 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13051931 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051979 ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051903 ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13051904 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051980 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051981 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
13051982 ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051983 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΙΟΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13051906 ΦΟΥΚΑ ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051907 ΦΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13051908 ΦΟΥΝΤΑ ΑΛΙΚΗ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051909 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051984 ΧΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13051985 ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 
13052041 ΑΛΕΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
13051986 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052042 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13051987 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13051988 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052021 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13052043 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΛΑΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052022 ΑΡΧΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ
13052023 ΓΚΟΡΤΣΑ ΑΡΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
13052045 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12045537 ΓΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΙΡΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13051991 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13051993 ΖΑΡΑΓΓΑ ΕΛΕΝΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13051996 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΘΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ
13051997 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΗΛΙΑΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052024 ΘΕΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052025 ΘΕΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13051998 ΚΑΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΩΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13052026 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΥΡΤΩ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052046 ΚΑΛΟΓΡΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052000 ΚΑΛΥΒΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052047 ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13052048 ΚΑΛΥΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
13052049 ΚΑΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
13052050 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
12045575 ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΘΙΤΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
12045539 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052051 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ) ΣΤΥΑ
13052027 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΚΤΩΡ ΟΥΡΑΝΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052052 ΚΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052054 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13052055 ΚΑΤΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
11044332 ΚΟΚΑΛΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13052056 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΗΡΑ ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052057 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13052058 ΚΟΛΟΦΩΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052059 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052060 ΚΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΓΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052061 ΛΑΠΠΑ ΘΩΜΑΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΘΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052028 ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΑΘΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052062 ΛΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052029 ΜΑΝΔΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ
12045509 ΜΑΝΩΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΦΩΤΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13052063 ΜΗΤΣΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052064 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052002 ΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052065 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052066 ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052030 ΜΟΥΤΑΡΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΣΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052067 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052005 ΜΠΑΛΤΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13052007 ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052069 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052071 ΝΤΕΡΕΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052072 ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΒΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΣΑΣ
13052008 ΝΤΟΥΝΤΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΑΡΜΠΕΝ ΜΕΡΙΤΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13052073 ΝΤΟΥΡΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052074 ΝΤΡΑΒΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052031 ΝΤΡΑΧΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΥΡΤΩ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΟΥΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13052009 ΞΑΝΘΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052032 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13052075 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
13052076 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052077 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13052078 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13052010 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052033 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052079 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045613 ΠΑΠΠΑ ΡΟΔΟΠΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΡΓΑΡΙΤ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052011 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
13052012 ΠΡΟΣΓΟΛΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052080 ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ
12045520 ΡΙΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052034 ΣΙΑΤΗΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13052014 ΣΙΩΜΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052081 ΣΚΡΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13052082 ΣΠΑΝΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052083 ΣΤΑΘΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052035 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052085 ΤΖΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052015 ΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052086 ΤΣΑΚΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052018 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΑΡΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13052087 ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052036 ΤΣΙΟΥΜΑ ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052088 ΤΣΙΡΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12045624 ΦΑΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052037 ΦΑΛΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052019 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052038 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052089 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052039 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
13052040 ΧΑΡΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045533 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 
13052091 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052096 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052092 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052094 ΚΡΑΝΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΑΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052099 ΛΙΑΜΠΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 
13052133 ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΘΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052134 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052121 ΒΑΛΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052102 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΒΑΙΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052138 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
13052122 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
12045675 ΕΔΜΟΝΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13052140 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052141 ΕΦΡΕΜΙΔΗΣ ΒΑΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1.ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052142 ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ ΒΑΙΤΣΑ ΒΑΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
11044498 ΚΑΠΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052143 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052123 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΡΙΑΝΘΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
13052145 ΚΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052146 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13052105 ΚΩΣΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΩ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13052106 ΛΙΑΜΠΟΥ ΔΑΝΑΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13052107 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052147 ΛΟΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052125 ΜΗΛΙΟΥΔΗ ΑΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052126 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052127 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052150 ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13052128 ΞΕΡΡΑ ΣΟΦΙΑ ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052129 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13052130 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΛΑΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045689 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΠΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052112 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
12045659 ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045660 ΠΛΑΤΧΙΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052152 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΩΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052113 ΠΡΑΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13052114 ΡΑΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052153 ΣΙΑΜΕΤΗ ΒΑΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13052131 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13052154 ΤΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13052132 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΩΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052118 ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052119 ΤΣΙΑΠΟΥΛΑ ΘΑΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052158 ΤΣΙΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
13052160 ΧΑΖΙΖΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΣΛΙΡΙΜ ΛΙΝΤΙΤΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052161 ΧΑΤΖΗΡΙΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052120 ΧΑΤΖΗΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
 
13052182 ΑΖΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052183 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052184 ΑΝΔΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052179 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052163 ΓΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052185 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052186 ΓΚΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΕΛΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13052164 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΦΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052166 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052188 ΓΩΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
10079456 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΙΣΜΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΓΙΟΥΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052180 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052167 ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ
13052168 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ ΒΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052169 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13052189 ΚΑΨΑΣΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052190 ΚΙΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052191 ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052170 ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΠΑΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
12045737 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052192 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052193 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13052194 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13052195 ΜΗΤΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12045742 ΜΟΚΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΔΡΟΜΑΧ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052171 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΘΩΜΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ
13052196 ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)  ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
13052197 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052198 ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13052199 ΜΠΛΕΤΣΑ ΛΑΜΠΡΗ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052203 ΠΑΡΑΠΡΑΣΤΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052175 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
12045713 ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΑΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052176 ΠΙΤΣΑΒΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΓΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052205 ΠΛΑΚΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045757 ΣΕΦΕΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052177 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΚΛ ΑΚ ΒΕΛΛΑΣ 
13052207 ΣΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052208 ΤΡΙΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052209 ΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
12045720 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13052210 ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052178 ΧΟΡΝΟΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
 
13052212 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12045768 ΑΚΡΙΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΡΑΣΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052213 ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12045789 ΑΡΒΙΘΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
13052214 ΑΡΧΟΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045791 ΑΥΓΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052236 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052237 ΔΕΛΙΑΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13052239 ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13052240 ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052241 ΖΩΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052228 ΚΑΝΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052242 ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΟΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052229 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΑΣΗΜΩ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052230 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ ΣΜΥ
13052215 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052216 ΚΑΤΣΕΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
13052243 ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
12045786 ΚΕΦΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052217 ΚΟΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΙΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052244 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052245 ΚΟΡΕΛΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052246 ΚΟΡΟΓΛΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
12045787 ΚΡΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΛΙΛΙΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13052219 ΚΩΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052247 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΖΩΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052249 ΜΟΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΜΠΕΝ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
13052250 ΜΠΑΖΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΡΟΔΑΝΘΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13052220 ΜΠΟΥΜΠΑΡΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052251 ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
13052252 ΝΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052254 ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13052221 ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052255 ΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052223 ΞΑΦΑΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052256 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
10043358 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
13052231 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052257 ΠΑΤΟΥΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
13052258 ΠΩΠΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052232 ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
13052259 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
13052224 ΣΔΡΑΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052225 ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
13052263 ΤΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052234 ΤΡΙΑΝΤΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052264 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052226 ΤΣΙΟΥΚΑΝΑ ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
13052266 ΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 
13052276 ΑΛΕΞΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052277 ΑΛΕΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052278 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052279 ΒΕΙΣΛΛΑΡΙ ΒΕΙΣ ΜΠΑΧΙΡ ΣΑΦΕΤΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052281 ΚΑΡΜΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12045833 ΚΩΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
12045834 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052282 ΜΠΟΥΚΗ ΜΟΡΦΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13052283 ΜΠΡΑΤΣΕΛΑΡΗ ΙΟΥΤΖΕΝΣ ΤΣΛΙΡΙΜ ΜΥΣΛΙΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052269 ΝΤΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13052270 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
13052284 ΠΑΓΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052273 ΠΟΔΑΡΑ ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13052286 ΣΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
12045842 ΤΕΤΡΙΜΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΛΙΣΣΑΒΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052287 ΤΣΙΑΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052288 ΤΣΙΛΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 
13052291 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΩΜΑΣ ΑΘΗΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052292 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052301 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
13052293 ΒΑΡΣΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052294 ΙΩΑΚΕΙΜ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΕΤΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
13052302 ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052303 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ) ΣΤΥΑ
13052305 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΒΑΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052306 ΚΑΤΣΙΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052308 ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ ΒΥΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13052309 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052297 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
13052314 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
12045863 ΑΜΠΡΑΖΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
13052315 ΒΑΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052316 ΒΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
13052328 ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052330 ΚΑΤΣΙΑΒΑΡΑ ΒΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13052331 ΚΛΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052332 ΚΛΙΑΦΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
12045869 ΛΙΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΣΜΑΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052322 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΛΙΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13052323 ΜΠΥΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052334 ΤΣΙΝΤΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052342 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΗΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052343 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052335 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052346 ΛΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052337 ΜΑΥΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
13052348 ΜΠΑΚΑΒΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13052338 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13052349 ΤΖΕΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13052340 ΤΖΙΒΕΝΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13052350 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΩΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
13052341 ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ


 
Βαθμολογήστε το άρθρο: 
Δεν υπάρχουν ακόμα ψήφοι

Μεγέθυνση Κειμένου

  • Increase
  • Decrease
  • Normal

Current Size: 100%