Ειδήσεις - 1ημέρα 12 ώρες πιο πριν
4-0 ΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΑΣΑ ΝΕΩΝ ΜΕ ΣΕΚΛΙΖΑ
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Κυρ, 08/09/2013 - 13:09.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/ASA-TANGO-005_0.jpg?itok=N8WmOw9f)
Στην περίοδο της συνοχής είναι και η ομάδα νεων της Αναγέννησης όπου ο Τάκης Δρόσος δένει την ομάδα και εισάγει τους παίκτες στην αντίληψη του αγωνιστικού χρόνου για την Β Εθνική, αλλά φερενει και τα ταλεντα μπροστα στην ευθυνη τους και για την φανέλα της ΑΣΑ που οι ‘’μικροί’’ θα υπερασπιστούν στα τερέν των αναλόγων οπου η ΠΑΕ θα δινει τους ιδιους αγωνες .
Οι παίκτες δείχνουν γρήγορη αφομοίωση στον αγωνιστικό χρόνο και ο Τάκης Δρόσος δηλώνει ότι από εδώ και περα ξεκινά η προσπάθεια να γίνει η εφηβική ομάδα ένα ομογενοποιημένο σύνολο και τα ταλέντα να αναδειχτούν στον αγωνιστικό χώρο
Εντυπωσιακή ηταν χθες η εφηβική ομάδα όπου ο 15χρονος Αλέξανδρος Γκουγκουδης άνοιξε το σκορ με 1-0 ο Παντελής Μπραχος εκανε γρήγορα το 2-0 ,ευκαιρία να κάνει το 3-0 έχασε ο Μιχαλης Τζερτζελας απο άστοχο χτύπημα πέναλτι , ο Χρηστος Παπαδημητροπουλος εκανε στο Β ημίχρονο το 3-0 και το 4-0 και τελικό σκορ σφράγισε ο Αλέξης Γεωργίου
αναλυτικο φωτορεπορταζ στο http://karditsaportal.blogspot.gr/
Οι παίκτες δείχνουν γρήγορη αφομοίωση στον αγωνιστικό χρόνο και ο Τάκης Δρόσος δηλώνει ότι από εδώ και περα ξεκινά η προσπάθεια να γίνει η εφηβική ομάδα ένα ομογενοποιημένο σύνολο και τα ταλέντα να αναδειχτούν στον αγωνιστικό χώρο
Εντυπωσιακή ηταν χθες η εφηβική ομάδα όπου ο 15χρονος Αλέξανδρος Γκουγκουδης άνοιξε το σκορ με 1-0 ο Παντελής Μπραχος εκανε γρήγορα το 2-0 ,ευκαιρία να κάνει το 3-0 έχασε ο Μιχαλης Τζερτζελας απο άστοχο χτύπημα πέναλτι , ο Χρηστος Παπαδημητροπουλος εκανε στο Β ημίχρονο το 3-0 και το 4-0 και τελικό σκορ σφράγισε ο Αλέξης Γεωργίου
αναλυτικο φωτορεπορταζ στο http://karditsaportal.blogspot.gr/
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια