ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ ΑΣΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1-2
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/ASAPANSERKOS-PALAMA-MOUZAKI-004_0.jpg?itok=C-vKxS-6)
Δε τα καταφεραν οι νέοι της Αναγέννησης κόντρα στο συγκρότημα του Πανσερραικού και ηττήθηκαν με 1-2,
Αναγέννηση Νέων (Τ. Δρόσος): Τσιμουράκος, Κατσιγιάννης, Καραμπίνας, Θεοδωρόπουλος, Ριζογιάννης Ξανθόπουλος, Τζερτζελάς, Μ. Κοντός Παντέρης, Γ. Κοντός, Φακίτσας Τζέλλος, Παπαδημητρόπουλος Κοντέλι, Ξέρρας Τσικρίκης.
Πανσερραϊκός Νέων (Ν. Κάκογλου): Κασίμης, Ταχματζίδης, Καραγιάννης, Γενιτζέλης, Θεοδωρίδης, Τζιούρας, Γρατζάκης Παρασκευόπουλος, Ουζουνίδης Παυλίδης, Μαγούδης Σαμαράς, Μαυρίδης Γεωργαντάς, Βερνάρδος Βασιλειάδης.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια