ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΜΕ 2-0-ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΜΕ 0-0 ΣΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ


 
Εικόνα tadmin
Εκτυπώσιμη μορφήΕκτυπώσιμη μορφή

Από το πρώτο ημίχρονο ο Απόλλων Μακρυχωρίου πήρε το προβάδισμα με γκολ κεφαλιά του Τζιλού σε κόρνερ στο πρώτο ημίχρονο ενώ ο Ξέρας έκανε το 2-0 στο 39 σκορ που παράμεινε και στο τελικό σφύριγμα
Έτσι, ο σύλλογος του Μακρυχωρίου μετραει 3 σερί ματς αήττητος
Ο ΑΟ Σελλάνων πήρε ένα πολύτιμο βαθμό στον Πιερικό με το ισόπαλο αποτέλεσμα 0-0




ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘ.
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ,ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ.Δ,ΤΖΙΛΟΣ,ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ,ΜΥΡΙΩΤΗΣ.ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ,ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ .Α ,ΞΕΡΡΑΣ,ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ,ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ,ΜΙΝΤΖΑΚΙ

ΚΟΥΛΟΚΤΣΗΣ,ΙΣΟΥΦΗΣ,ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ,ΜΝΕΛΕ,ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΩΚΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΠΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ,ΚΑΤΑΧΙΩΤΗΣ,ΔΕΡΜΙΣΗΣ,ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ,ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ,ΚΑΤΣΑΡΟΣ,ΙΤΣΙΟΣ.Κ,ΙΤΣΙΟΣ.Δ,ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑΣ,ΠΑΠΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΜΤΣΕΝΤΛΕΣΒΙΛΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ,ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ,ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ,ΓΑΛΑΝΗΣ,ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ,ΤΖΗΚΑΣ,ΧΑΛΚΙΔΗΣ

02.12. 12:00 Τελικό Θύελλα Καμαρίου 0 - 1 Κόρινθος      
  02.12. 13:00 Τελικό Διαγόρας Βραχνέικων 0 - 0 Ιαλυσός (0 - 0)    
  02.12. 13:30 Τελικό Α.Ο. Εικοσιμίας 0 - 1 ΑΟ Κατασταρίου      
  02.12. 15:00 Τελικό AEEK ΣΥΝ.KA. 1 - 1 Ατρόμητος Πειραιά      
  02.12. 15:00 Τελικό Αγροτικός Αστέρας 0 - 1 Μακεδονικός      
  02.12. 15:00 Τελικό ΑΕ Καλαμπακίου 0 - 0 Ασπίδα Ξάνθης      
  02.12. 15:00 Τελικό Αετός Ορφανού 3 - 2 Κεραυνός Πέρνης      
  02.12. 15:00 Τελικό Αιγάλεω 3 - 2 Άγιος Ιερόθεος      
  02.12. 15:00 Τελικό Αιολικός 0 - 1 Άγιοι Ανάργυροι      
  02.12. 15:00 Τελικό Αλέξανδρος Κιλκίς 0 - 2 Καβάλα      
  02.12. 15:00 Τελικό Αμβρυσσέας 2 - 0 Παναρκαδικός      
  02.12. 15:00 Τελικό ΑΟ Υπάτου 0 - 1 Καλαμάτα      
  02.12. 15:00 Τελικό Απόλλων Μακρυχωρίου 2 - 0 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας      
  02.12. 15:00 Τελικό ΑΣ Μετέωρα 3 - 1 Θησέας Αγριάς      
  02.12. 15:00 Τελικό Αστέρας Βλαχιώτη 2 - 4 Μανδραϊκός      
  02.12. 15:00 Τελικό Αστέρας Ιτέας 4 - 1 Φωκικός      
  02.12. 15:00 Τελικό Ατσαλένιος 0 - 0 Γιούχτας (0 - 0)    
  02.12. 15:00 Τελικό Αχέρων Καναλακίου 2 - 0 Λευκίμμη      
  02.12. 15:00 Τελικό Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως 2 - 1 Α.Π.Ε. Λαγκαδά      
  02.12. 15:00 Τελικό Γ.Σ. Αλμυρού 1 - 2 Νίκη Βόλου      
  02.12. 15:00 Τελικό Γρεβενά Αεράτα 2 - 2 Τηλυκράτης Λευκάδας      
  02.12. 15:00 Τελικό Εδεσσαϊκός 0 - 0 Νίκη Αγκαθιάς      
  02.12. 15:00 Τελικό Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1 - 0 Απόλλων Παραλιμνίου      
  02.12. 15:00 Τελικό Εθνικός Πειραιώς 3 - 1 ΑΕ Νεάπολης      
  02.12. 15:00 Τελικό Επισκοπή 3 - 1 Κερατσίνι      
  02.12. 15:00 Τελικό Θρίαμβος Σερβανιών 2 - 1 Μακεδονικός Φούφας      
  02.12. 15:00 Τελικό Ιωνικός Νικαίας 0 - 0 Αμπελακιακός      
  02.12. 15:00 Τελικό Καλλιθέα 4 - 0 Απόλλων Ερέτριας      
  02.12. 15:00 Τελικό Μελιτέας Μελίτης 1 - 2 Ερμής Αμυνταίου      
  02.12. 15:00 Τελικό Ναυπακτιακός Αστέρας 2 - 2 Κρόνος Αργυράδων      
  02.12. 15:00 Τελικό Νέστος Χρυσούπολης 3 - 1 Ορφέας Ξάνθης      
  02.12. 15:00 Τελικό Νίκη Τραγανού 1 - 0 Αχαρναϊκός      
  02.12. 15:00 Τελικό Οικονόμος 1 - 1 ΑΟ Στυλίδας      
  02.12. 15:00 Τελικό Ολυμπιακός Κυμίνων 0 - 1 ΠΟ Τριγλιας      
  02.12. 15:00 Τελικό ΟΦ Ιεράπετρας 2 - 0 Προοδευτική      
  02.12. 15:00 Τελικό Πάμισος 0 - 2 Ενωση Λέρνας      
  02.12. 15:00 Τελικό Παναργειακός 0 - 0 ΑΕ Πελλάνας      
  02.12. 15:00 Τελικό Πανηλειακός 2 - 0 Παλληνιακός      
  02.12. 15:00 Τελικό Πανμοβριακός 1 - 1 Παναιγιάλειος      
  02.12. 15:00 Τελικό Πανσερραϊκός 3 - 0 ΠΑΟ Κοσμίου (1 - 0)    
  02.12. 15:00 Τελικό Πιερικός 0 - 0 Α.Ο. Σελλάνων      
  02.12. 15:00 Τελικό Σούλι Παραμυθίας 3 - 1 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας      
  02.12. 15:00 Άνευ αγώνα Φλωριάδα 0 - 3 Θεσπρωτός      
  02.12. 15:00 Τελικό Χαλκίδα 1 - 1 Πανθηραϊκός      
  02.12. 15:00 Τελικό Χαραυγιακός 0 - 0 Ηλυσιακός      
  02.12. 15:00 Τελικό Άρης Αβάτου 2 - 0 Εθνικός Σιδηροκάστρου      
  02.12. 15:00 Τελικό Άρης Παλαιοχωρίου 2 - 1 Αλμωπός Αριδαίας      
  02.12. 15:00 Τελικό Ένωση Ασπροπύργου 0 - 0 Ερµιονίδα      
 
 
  • Τελευταία αποτελέσματα/σκορ
 
  ΒαθμολογίαΕΛΛΑΔΑ: Γ' Εθνική
Αγωνιστική ημέρα: 10
  01.12. 15:00 Α. Σ. Γιαννιτσών ΠΑΟ Κουφαλίων 1 : 0  
  01.12. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου Αναγέννηση Καρδίτσας 2 : 1  
  01.12. 12:45 Αστέρας Αμαλιάδας Διαγόρας 0 : 2  

βαθμολογια
1. Ολυμπιακός Βόλου 10 9 1 0 27:5 28
      
2. Νίκη Βόλου 10 8 2 0 26:4 26
      
3. ΑΣ Μετέωρα 10 6 3 1 19:7 21
      
4. Γ.Σ. Αλμυρού 10 5 4 1 13:8 19
      
5. Απόλλων Μακρυχωρίου 10 4 2 4 10:12 14
      
6. Αστέρας Ιτέας 10 3 4 3 14:12 13
      
7. Α.Ο. Σελλάνων 10 3 3 4 12:13 12
      
8. Θησέας Αγριάς 10 3 2 5 10:16 11
      
9. ΑΟ Στυλίδας 10 3 2 5 11:21 11
      
10. Πιερικός 10 2 4 4 10:14 10
      
11. Οικονόμος 10 2 4 4 10:13 10
      
12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 10 2 3 5 11:13 9
      
13. Φωκικός 10 2 2 6 6:17 8
      
14. Αναγέννηση Καρδίτσας 10 0 0 10 7:31 0
 
Βαθμολογήστε το άρθρο: 
Δεν υπάρχουν ακόμα ψήφοι

Μεγέθυνση Κειμένου

  • Increase
  • Decrease
  • Normal

Current Size: 100%