Γ Εθνικη Νεα νικη ουσίας για την κατηγορία για τον ΑΟ Σελλανων .1-0 με Μετεωρα

Μήνυμα σφάλματος

  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).
  • Deprecated function: Function create_function() is deprecated στην geo_filter_obfuscate() (γραμμή 149 του /var/www/vhosts/karditsaportal.gr/httpdocs/sites/all/modules/geo_filter/geo_filter.module).

 

 
Εικόνα tadmin
Εκτυπώσιμη μορφήΕκτυπώσιμη μορφή

Ο ΑΟ Σελλάνων με τη σημερινή νικη κόντρα στα Μετέωρα έβαλε την βάση παραμονής στην κατηγορία και με τον βαθμολογικό πίνακα δύσκολα να ανησυχήσει το Προάστιο.
Ο Χάιδαρης στο πρώτο ημίχρονο με σουτ εξω από την μεγάλη περιοχή έγραψε το τελικό 1-0 ενώ πολύ καλές ευκαιρίες να διπλασιάσει  είχε ο Δ.Τζέκος
Ο Απόλλων Μακρυχωρίου πήρε τους πόντους στα χαρτιά μετά την αποχώρηση της ΑΣΑ
Αναλυτικά αποτελέσματα , βαθμολογία


 

Θύελλα Καμαρίου 1 - 2 Αιολικός      
  03.03. 13:30 MTA Διαγόρας - Πανηλειακός      
  03.03. 13:30 Τελικό Παναργειακός 7 - 0 Α.Ο. Εικοσιμίας      
  03.03. 13:30 MTA Φοίβος Κρεμαστής - Θύελλα Ραφήνας      
  03.03. 15:00 Τελικό AEEK ΣΥΝ.KA. 1 - 1 Επισκοπή      
  03.03. 15:00 Τελικό Α. Σ. Γιαννιτσών 2 - 0 Ολυμπιακός Κυμίνων (1 - 0)    
  03.03. 15:00 MTA Α.Ο. Σελλάνων 1-0 ΑΣ Μετέωρα      
  03.03. 15:00 MTA Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3 Απόλλων Μακρυχωρίου      
  03.03. 15:00 MTA ΑΟ Κατασταρίου - Ενωση Λέρνας      
  03.03. 15:00 Τελικό ΑΟ Στυλίδας 1 - 1 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας      
  03.03. 15:00 Τελικό Απόλλων Ερέτριας 0 - 1 Χαλκίδα (0 - 0)    
  03.03. 15:00 Τελικό Απόλλων Παραλιμνίου 3 - 1 ΑΕ Καλαμπακίου (0 - 0)    
  03.03. 15:00 MTA Ασπίδα Ξάνθης - Αετός Ορφανού      
  03.03. 15:00 MTA Αστέρας Αμαλιάδας - Πανμοβριακός      
  03.03. 15:00 Τελικό Ατρόμητος Πειραιά 1 - 3 Ατσαλένιος      
  03.03. 15:00 Τελικό Γιούχτας 1 - 1 Εθνικός Πειραιώς      
  03.03. 15:00 Τελικό Εδεσσαϊκός 3 - 0 Μελιτέας Μελίτης (3 - 0)    
  03.03. 15:00 Τελικό Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0 - 2 Αλέξανδρος Κιλκίς      
  03.03. 15:00 MTA Ερμής Αμυνταίου - Αλμωπός Αριδαίας      
  03.03. 15:00 MTA Ερµιονίδα - ΑΟ Υπάτου      
  03.03. 15:00 MTA Θησέας Αγριάς - Γ.Σ. Αλμυρού      
  03.03. 15:00 MTA Θρίαμβος Σερβιανών - Γρεβενά Αεράτα      
  03.03. 15:00 Τελικό Καβάλα 5 - 0 Εθνικός Σιδηροκάστρου (4 - 0)    
  03.03. 15:00 MTA Καλαμάτα - Πάμισος      
  03.03. 15:00 Τελικό Καλλιθέα 1 - 0 Αιγάλεω (0 - 0)    
  03.03. 15:00 MTA Κερατσίνι - Αμπελακιακός      
  03.03. 15:00 Τελικό Κόρινθος 1 - 1 Ηλυσιακός      
  03.03. 15:00 MTA Κρόνος Αργυράδων - Φλωριάδα      
  03.03. 15:00 MTA Μακεδονικός Φούφας - Ναυπακτιακός Αστέρας      
  03.03. 15:00 Τελικό Μακεδονικός 1 - 1 Άρης Παλαιοχωρίου (1 - 0)    
  03.03. 15:00 Τελικό Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0 - 1 Αχέρων Καναλακίου      
  03.03. 15:00 Τελικό Νέστος Χρυσούπολης 3 - 0 Πανσερραϊκός      
  03.03. 15:00 Τελικό Νίκη Αγκαθιάς 0 - 0 Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως (0 - 0)    
  03.03. 15:00 Τελικό Ολυμπιακός Βόλου 1 - 0 Αστέρας Ιτέας (0 - 0)    
  03.03. 15:00 Τελικό Ορφέας Ξάνθης 0 - 0 Άρης Αβάτου (0 - 0)    
  03.03. 15:00 Τελικό ΟΦ Ιεράπετρας 5 - 1 Α.Ο. Παλαιοχώρας      
  03.03. 15:00 MTA Παλληνιακός - Διαγόρας Βραχνέικων      
  03.03. 15:00 MTA Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός      
  03.03. 15:00 Τελικό Παναρκαδικός 2 - 0 Μανδραϊκός (0 - 0)    
  03.03. 15:00 Τελικό ΠΑΟ Βάρδας 1 - 0 Νίκη Τραγανού      
  03.03. 15:00 MTA ΠΑΟ Κοσμίου - Κεραυνός Πέρνης      
  03.03. 15:00 MTA ΠΑΟ Κουφαλίων - Αγροτικός Αστέρας      
  03.03. 15:00 Τελικό Πιερικός 0 - 0 Οικονόμος (0 - 0)    
  03.03. 15:00 MTA ΠΟ Τριγλιας - Α.Π.Ε. Λαγκαδά      
  03.03. 15:00 Τελικό Προοδευτική 0 - 0 Ιωνικός Νικαίας      
  03.03. 15:00 MTA Σούλι Παραμυθίας - Μακεδονικός Σιάτιστας      
  03.03. 15:00 Τελικό Τηλυκράτης Λευκάδας 0 - 3 Λευκίμμη      
  03.03. 15:00 Τελικό Φωκικός 0 - 1 Νίκη Βόλου      
  03.03. 15:00 MTA Άγιοι Ανάργυροι - Πανθηραϊκός      
  03.03. 15:00 MTA Άγιος Ιερόθεος - Χαραυγιακός      
  03.03. 15:00 MTA Ένωση Ασπροπύργου - Αμβρυσσέας    


προγραμμα απο 17 εως 30   Κυριακη αργια Αποκρεων ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ
 
1. Ολυμπιακός Βόλου 21 18 2 1 50:10 56
      
2. Νίκη Βόλου 21 18 2 1 54:6 56
      
3. Αστέρας Ιτέας 21 10 5 6 28:21 35
      
4. ΑΣ Μετέωρα 21 9 7 5 31:19 34
      
5. Θησέας Αγριάς 21 9 3 9 24:27 30
      
6. Α.Ο. Σελλάνων 21 8 5 8 24:22 29
      
7. Οικονόμος 21 7 7 7 23:27 28
      
8. Γ.Σ. Αλμυρού 20 7 6 7 21:16 27
      
9. Πιερικός 20 6 6 8 25:26 24
      

υπ.10.
ΑΟ Στυλίδας 21 7 3 11 21:42 24
      
11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 21 5 9 7 25:30 24
      
12. Απόλλων Μακρυχωρίου 21 7 3 11 19:26 24
      
13. Φωκικός 21 2 7 12 12:31 13
      
14. Αναγέννηση Καρδίτσας 21 0 1 20 7:61 -8
     
 
 
 
17.03. 15:00 Α.Ο. Εικοσιμίας ΑΕ Πελλάνας    
  17.03. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Προοδευτική    
  17.03. 15:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Αλμωπός Αριδαίας    
  17.03. 15:00 Αγροτικός Αστέρας Α. Σ. Γιαννιτσών    
  17.03. 15:00 ΑΕ Καλαμπακίου Εθνικός Αλεξανδρούπολης    
  17.03. 15:00 Αετός Ορφανού Καβάλα    
Αγωνιστική ημέρα: 19
  17.03. 15:00 Αιγάλεω Κόρινθος    
  17.03. 15:00 Αιολικός Απόλλων Ερέτριας    
Αγωνιστική ημέρα: 22
  17.03. 15:00 Αλέξανδρος Κιλκίς Ασπίδα Ξάνθης    
  17.03. 15:00 Αμβρυσσέας Καλαμάτα    
  17.03. 15:00 Αμπελακιακός ΑΕ Νεάπολης    
  17.03. 15:00 ΑΟ Υπάτου Ένωση Ασπροπύργου    
  17.03. 15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου Φωκικός    
  17.03. 15:00 ΑΣ Μετέωρα Πιερικός    
  17.03. 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη ΑΟ Κατασταρίου    
  17.03. 15:00 Αστέρας Ιτέας Αναγέννηση Καρδίτσας    
  17.03. 15:00 Ατσαλένιος AEEK ΣΥΝ.KA.    
  17.03. 15:00 Αχαρναϊκός Ιαλυσός    
  17.03. 15:00 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Νίκη Βόλου    
  17.03. 15:00 Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως Ερμής Αμυνταίου    
  17.03. 15:00 Γ.Σ. Αλμυρού ΑΟ Στυλίδας    
  17.03. 15:00 Γρεβενά Αεράτα Κρόνος Αργυράδων    
  17.03. 15:00 Διαγόρας Βραχνέικων Παναιγιάλειος    
  17.03. 15:00 Εδεσσαϊκός ΠΑΟ Κουφαλίων    
  17.03. 15:00 Εθνικός Πειραιώς Κερατσίνι    
  17.03. 15:00 Εθνικός Σιδηροκάστρου Κεραυνός Πέρνης    
  17.03. 15:00 Επισκοπή Γιούχτας    
Αγωνιστική ημέρα: 19
  17.03. 15:00 Ηλυσιακός Άγιος Ιερόθεος    
  17.03. 15:00 Θύελλα Καμαρίου Καλλιθέα    
Αγωνιστική ημέρα: 22
  17.03. 15:00 Θύελλα Ραφήνας ΠΑΟ Βάρδας    
  17.03. 15:00 Λευκίμμη Θεσπρωτός    
  17.03. 15:00 Μακεδονικός Σιάτιστας Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
  17.03. 15:00 Μανδραϊκός Ενωση Λέρνας    
  17.03. 15:00 Μελιτέας Μελίτης Νίκη Αγκαθιάς    
  17.03. 15:00 Ναυπακτιακός Αστέρας Θρίαμβος Σερβιανών    
  17.03. 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Απόλλων Παραλιμνίου    
  17.03. 15:00 Οικονόμος Θησέας Αγριάς    
  17.03. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου Α.Ο. Σελλάνων    
  17.03. 15:00 Ολυμπιακός Κυμίνων Μακεδονικός    
  17.03. 15:00 ΟΦ Ιεράπετρας Ατρόμητος Πειραιά    
  17.03. 15:00 Πάμισος Παναρκαδικός    
  17.03. 15:00 Παναργειακός Ερµιονίδα    
  17.03. 15:00 Πανηλειακός Αστέρας Αμαλιάδας    
  17.03. 15:00 Πανμοβριακός Παλληνιακός    
  17.03. 15:00 Πανσερραϊκός Ορφέας Ξάνθης    
  17.03. 15:00 Σούλι Παραμυθίας Μακεδονικός Φούφας    
  17.03. 15:00 Φλωριάδα Τηλυκράτης Λευκάδας    
  17.03. 15:00 Φοίβος Κρεμαστής Διαγόρας    
Αγωνιστική ημέρα: 19
  17.03. 15:00 Χαλκίδα Άγιοι Ανάργυροι    
  17.03. 15:00 Χαραυγιακός Πανθηραϊκός    
Αγωνιστική ημέρα: 22
  17.03. 15:00 Άρης Αβάτου ΠΑΟ Κοσμίου    
  17.03. 15:00 Άρης Παλαιοχωρίου ΠΟ Τριγλιας    
Αγωνιστική ημέρα: 23
  24.03. 15:00 Α.Ο. Σελλάνων Πιερικός    
  24.03. 15:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως    
  24.03. 15:00 ΑΕ Νεάπολης Εθνικός Πειραιώς    
  24.03. 15:00 ΑΕ Πελλάνας Παναργειακός    
  24.03. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Άρης Παλαιοχωρίου    
  24.03. 15:00 Αμπελακιακός Ιωνικός Νικαίας    
  24.03. 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Ολυμπιακός Βόλου    
  24.03. 15:00 ΑΟ Κατασταρίου Α.Ο. Εικοσιμίας    
  24.03. 15:00 ΑΟ Στυλίδας Οικονόμος    
Αγωνιστική ημέρα: 20
  24.03. 15:00 Απόλλων Ερέτριας Καλλιθέα    
Αγωνιστική ημέρα: 23
  24.03. 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Εθνικός Αλεξανδρούπολης    
  24.03. 15:00 Ασπίδα Ξάνθης ΑΕ Καλαμπακίου    
  24.03. 15:00 Ατρόμητος Πειραιά AEEK ΣΥΝ.KA.    
  24.03. 15:00 Αχαρναϊκός Νίκη Τραγανού    
  24.03. 15:00 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Απόλλων Μακρυχωρίου    
  24.03. 15:00 Γιούχτας Ατσαλένιος    
  24.03. 15:00 Διαγόρας Αστέρας Αμαλιάδας    
  24.03. 15:00 Εθνικός Σιδηροκάστρου Άρης Αβάτου    
  24.03. 15:00 Ενωση Λέρνας Πάμισος    
  24.03. 15:00 Ερμής Αμυνταίου Μελιτέας Μελίτης    
  24.03. 15:00 Ερµιονίδα Ένωση Ασπροπύργου    
Αγωνιστική ημέρα: 20
  24.03. 15:00 Ηλυσιακός Χαραυγιακός    
Αγωνιστική ημέρα: 23
  24.03. 15:00 Θεσπρωτός Φλωριάδα    
  24.03. 15:00 Θησέας Αγριάς ΑΣ Μετέωρα    
  24.03. 15:00 Ιαλυσός Διαγόρας Βραχνέικων    
  24.03. 15:00 Καβάλα Αλέξανδρος Κιλκίς    
  24.03. 15:00 Καλαμάτα ΑΟ Υπάτου    
  24.03. 15:00 Κερατσίνι Επισκοπή    
  24.03. 15:00 Κεραυνός Πέρνης Αετός Ορφανού    
Αγωνιστική ημέρα: 20
  24.03. 15:00 Κόρινθος Θύελλα Καμαρίου    
Αγωνιστική ημέρα: 23
  24.03. 15:00 Κρόνος Αργυράδων Ναυπακτιακός Αστέρας    
  24.03. 15:00 Λευκίμμη Αχέρων Καναλακίου    
  24.03. 15:00 Μακεδονικός Αγροτικός Αστέρας    
  24.03. 15:00 Μακεδονικός Φούφας Θρίαμβος Σερβιανών    
  24.03. 15:00 Μανδραϊκός Αστέρας Βλαχιώτη    
  24.03. 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Σούλι Παραμυθίας    
  24.03. 15:00 Νίκη Αγκαθιάς Εδεσσαϊκός    
  24.03. 15:00 Νίκη Βόλου Γ.Σ. Αλμυρού    
  24.03. 15:00 Ορφέας Ξάνθης Νέστος Χρυσούπολης    
  24.03. 15:00 Παλληνιακός Πανηλειακός    
  24.03. 15:00 Παναιγιάλειος Πανμοβριακός    
  24.03. 15:00 Παναρκαδικός Αμβρυσσέας    
Αγωνιστική ημέρα: 20
  24.03. 15:00 Πανθηραϊκός Χαλκίδα    
Αγωνιστική ημέρα: 23
  24.03. 15:00 ΠΑΟ Βάρδας Φοίβος Κρεμαστής    
  24.03. 15:00 ΠΑΟ Κοσμίου Πανσερραϊκός    
  24.03. 15:00 ΠΑΟ Κουφαλίων Α. Σ. Γιαννιτσών    
  24.03. 15:00 ΠΟ Τριγλιας Ολυμπιακός Κυμίνων    
  24.03. 15:00 Προοδευτική ΟΦ Ιεράπετρας    
  24.03. 15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Γρεβενά Αεράτα    
  24.03. 15:00 Φωκικός Αστέρας Ιτέας    
Αγωνιστική ημέρα: 20
  24.03. 15:00 Άγιοι Ανάργυροι Αιολικός    
  24.03. 15:00 Άγιος Ιερόθεος Αιγάλεω
Βαθμολογήστε το άρθρο: 
Δεν υπάρχουν ακόμα ψήφοι

Μεγέθυνση Κειμένου

  • Increase
  • Decrease
  • Normal

Current Size: 100%