Ειδήσεις - 1ημέρα 19 ώρες πιο πριν
Η Δημοτική Αρχή Καρδίτσας βραβεύει τους διακριθέντες Καρδιτσιώτες αθλητές και αθλήτριες
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Δευ, 13/01/2020 - 21:05.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/2014-11-11-05.56.jpg?itok=yM6YMcfc)
Σε ειδική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στις 2 Φεβρουαρίου στο Παυσίλυπο
Ο Δήμος Καρδίτσας έχει σκοπό να καθιερώσει ετήσια εκδήλωση βράβευσης αθλητών – αθλητριών για να τιμά τους Καρδιτσιώτες αθλητές - αθλήτριες που διακρίνονται σε αθλητικούς αγώνες. Η εκδήλωση βράβευσης των αθλητών – αθλητριών που διακρίθηκαν σε Πανελλήνια πρωταθλήματα ή Διεθνείς διοργανώσεις κατά το έτος 2019, θα πραγματοποιηθεί στις 2 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 19.00 στο Παυσίλυπο σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία (βεβαιώσεις) που θα κοινοποιήσουν οι Αθλητικοί Σύλλογοι το αργότερο έως την Δευτέρα 20 Ιανουαρίου στα email sotantoniou[at]gmail[dot]com και vtigkas[at]dimoskarditsas.gov[dot]gr.
Συγκεκριμένα θα βραβευτούν (επιτυχίες – συμμετοχές για το έτος 2019):
Ο Δήμος Καρδίτσας έχει σκοπό να καθιερώσει ετήσια εκδήλωση βράβευσης αθλητών – αθλητριών για να τιμά τους Καρδιτσιώτες αθλητές - αθλήτριες που διακρίνονται σε αθλητικούς αγώνες. Η εκδήλωση βράβευσης των αθλητών – αθλητριών που διακρίθηκαν σε Πανελλήνια πρωταθλήματα ή Διεθνείς διοργανώσεις κατά το έτος 2019, θα πραγματοποιηθεί στις 2 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 19.00 στο Παυσίλυπο σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία (βεβαιώσεις) που θα κοινοποιήσουν οι Αθλητικοί Σύλλογοι το αργότερο έως την Δευτέρα 20 Ιανουαρίου στα email sotantoniou[at]gmail[dot]com και vtigkas[at]dimoskarditsas.gov[dot]gr.
Συγκεκριμένα θα βραβευτούν (επιτυχίες – συμμετοχές για το έτος 2019):
- αθλητές – αθλήτριες με εξαιρετικές αγωνιστικές διακρίσεις
- προπονητές – αθλητές/τριες με συμμετοχή στις Εθνικές ομάδες
- πρόσωπα που μέσα από την αθλητική τους ιδιότητα προβάλλουν την πόλη μας – αθλητικές προσωπικότητες
- αθλητικές ομάδες που εκπροσωπούν την πόλη μας σε Εθνικά Πρωταθλήματα
- αθλητές – αθλήτριες με 1η έως 6η θέση σε Πανελλήνια Πρωταθλήματα
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια