ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Ο ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΚΟΣ
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
Οριστικοποιήθηκε η διαφορά και ο Φώτης Αλεξακος είναι ο νέος δήμαρχος Καρδιτσας,Η διαφορά φάνηκε από νωρίς (όπως θα δείτε και στο ρεπορτάζ) και υπήρχε μια συγκρατημένη αισιοδοξία μεταξύ των συνεργατών του Φώτη Αλεξακου έως ενσωματωθούν τουλάχιστον το 10% των εκλογικών τμημάτων.
Φώτο άρχισαν ήδη οι πανηγυρισμοί στο εκλογικό κέντρο και ο νέος Δήμαρχος δέχεται τις ευχές του κόσμου
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια