Ειδήσεις - 1ημέρα 14 ώρες πιο πριν
Απεβίωσε 42χρονος πυροσβέστης
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Δευ, 18/09/2017 - 22:20.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/pyr.jpg?itok=J-I9Twkg)
Έχασε τη μάχη για τη ζωή ο συμπολίτης Παναγιώτης Τσιγαρίδας, 42 χρονών, πυροσβέστης, ο οποίος νοσηλεύονταν τις τελευταίες ημέρες στο νοσοκομείο Καρδίτσας.
Ο εκλιπών πατέρας ενός μικρού παιδιού υπέστη έμφραγμα και στη συνέχεια εγκεφαλικό επεισόδιο, με αποτέλεσμα η κατάσταση της υγείας του να είναι μη αναστρέψιμη.
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στις 11 το πρωί από τον Ιερό Ναό της Αγίας Παρασκευής, παρουσία εκπροσώπων του πυροσβεστικού σώματος.
Ο εκλιπών πατέρας ενός μικρού παιδιού υπέστη έμφραγμα και στη συνέχεια εγκεφαλικό επεισόδιο, με αποτέλεσμα η κατάσταση της υγείας του να είναι μη αναστρέψιμη.
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στις 11 το πρωί από τον Ιερό Ναό της Αγίας Παρασκευής, παρουσία εκπροσώπων του πυροσβεστικού σώματος.
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια