Τους νέους- ες του ¨Θεοδωρίδειου Κέντρου – Ορίζοντες ¨ επισκέφτηκε το 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
Τους νέους- ες του ¨Θεοδωρίδειου Κέντρου – Ορίζοντες ¨ επισκέφτηκε το 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας, τα τμήματα ΒΥ1 και ΓΝ του τομέα Υγείας – Πρόνοιας - Ευεξίας, μέσα στα πλαίσια του μαθήματος τους, μαζί με τις καθηγήτριες τους : κα. Μήτσιου Ευανθία, κα Πατούνα Φρειδερίκη, κα. Κόκοβα Δήμητρα και κα. Τσαμαδή Δήμητρα .
Οι νέοι-ες ξεναγήθηκαν στους χώρους του Κέντρου και στα εργαστήρια του, ενημερώθηκαν για τα προγράμματα που υλοποιούνται καθώς και για τις δράσεις του.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια