Οδοιπορικό στα Φθινοπωρινά τοπία της Λίμνης Πλαστήρα
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Πέμ, 03/11/2016 - 01:00.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/_MG_1919.jpg?itok=gs6nl8XX)
Η λίμνη Πλαστήρα προβάρει τα χειμερινό της ‘’σκέπασμα’’ και η επιθυμία του φωτογράφου είναι η επιθυμία του καθενός. Μέσα σε ένα θησαυρό χρωμάτων και αισθήσεων στη τελική όψη του Φθινοπωριού, να γινει ο θησαυριστής, των αισθήσεων, και των χρωμάτων του δάσους, και περαστικών της Νεβρόπολης.
Εκει που τα νεαρά ελάφια σχηματίζουν την δική τους πόλη
![](/sites/default/files/_MG_1908.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1919.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1922.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1966_0.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1968.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1981.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1982.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1984.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_1989.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_2008.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_2027.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_2045.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_2052.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_2066.jpg)
![](/sites/default/files/_MG_2092.jpg)
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια