Ειδήσεις - 1ημέρα 19 ώρες πιο πριν
Συγχαρητήρια από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ηρακλής Παλαμά στον ΑΟ Σελλάνων.
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Παρ, 23/03/2018 - 00:12.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/iraklispalama_logo.jpg?itok=g18wgm7i)
Η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ηρακλής Παλαμά συγχαίρει θερμά τους ποδοσφαιριστές, τους προπονητές και τη διοίκηση του Α.Ο. Σελλάνων για την κατάκτηση του κυπέλλου ΕΠΣ Καρδίτσας "Ανδρέας Γεωργίου" 2017-18.
Ευχόμαστε η ομάδα του Προαστίου να έχει μια καλή πορεία στο θεσμό του κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδος και να εκπληρώσει το στόχο της παραμονής της στη Γ' Εθνική κατηγορία
Ευχόμαστε η ομάδα του Προαστίου να έχει μια καλή πορεία στο θεσμό του κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδος και να εκπληρώσει το στόχο της παραμονής της στη Γ' Εθνική κατηγορία
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια