Ειδήσεις - 1ημέρα 18 ώρες πιο πριν
ΔΙΑΝΟΜΗ ΡΟΔΑΚΙΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΕ ΑΠΟΡΟΥΣ ΔΗΜΟΤΕΣ
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Δευ, 24/08/2015 - 17:36.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
Από την Αντιδημαρχία Εθελοντισμού, Ειδικών Πληθυσμιακών – Κοινωνικών Ομάδων & Αλληλεγγύης του Δήμου Καρδίτσας ξεκινάει την Τρίτη 25/8 και από τις 08.00 π.μ. - 14.00 μ.μ. καθημερινά μέχρι την εξάντληση των αποθεμάτων, στο χώρο του πρώην 1ου Λυκείου της πόλης (έναντι Παυσιλύπου), δωρεάν διανομή ροδάκινων στους εγγεγραμμένους στο Κοινωνικό Μητρώο Απόρων και τους δικαιούχους του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου.
Υπογραμμίζεται οτι η διανομή των φρούτων στους δικαιούχους που είναι κάτοικοι των Κοινοτήτων θα γίνει από τους Προέδρους των Κοινοτήτων που θα μπορούν να παραλαμβάνουν τις αντίστοιχες ποσότητες ροδάκινων από τον ίδιο χώρο.
Υπογραμμίζεται οτι η διανομή των φρούτων στους δικαιούχους που είναι κάτοικοι των Κοινοτήτων θα γίνει από τους Προέδρους των Κοινοτήτων που θα μπορούν να παραλαμβάνουν τις αντίστοιχες ποσότητες ροδάκινων από τον ίδιο χώρο.
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια